Завтра в Мінську обговорять обмін полоненими всіх на всіх

0

У самопроголошеній ЛНР розраховують на конструктивний діалог в питанні обміну утримуваними особами на запланованої на 4 квітня в Мінську зустрічі учасників Контактної групи та її робочих підгруп. Про це повідомила представник ЛНР в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактної групи, керівник робочої групи ЛНР з обміну військовополонених Ольга Кобцева, передає ЛуганскИнформЦентр.

«На завтрашній зустрічі учасників робочої групи з гуманітарних питань в порядку денному в числі головних знову будуть питання обміну утримуваними особами, відновлення мосту у Станиці Луганській та відкриття контрольних пунктів в’їзду-виїзду (КПВВ) у Щастя і Золотого», — розповіла Кобцева.

«Луганська Народна Республіка в черговий раз заявляє про свою готовність до обміну утримуваними особами всіх встановлених на всіх встановлених і розраховує на конструктивний діалог в Мінську», — підкреслила вона.

Раніше Кобцева зазначала, що Київ в ході попередніх зустрічей учасників гуманітарної підгрупи продемонстрував небажання відновлювати зруйнований українськими силовиками міст у Станиці Луганській.

Нагадаємо, у зоні відповідальності ЛНР єдиний офіційно працює пункт пропуску розташований в районі Станиці Луганської, де лінія дотику проходить по річці Сіверський Донець. Піше рух по мосту через річку, який був частково підірваний на початку 2015 року, здійснюється за тимчасовим дерев’яним сходам і настилах. Рух транспорту по мосту, який ЛНР неодноразово пропонувала відновити, зараз неможливо.

Оставить комментарий