Юлія хоче керувати сама. Лідер «Батьківщини» відзначилася різким випадом на адресу Заходу

4

Щодо України здійснюється зовнішнє управління через керованих і підконтрольних українських чиновників, в результаті чого відбувається фактична узурпація суверенітету України

Про це заявила сьогодні голова фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко на засіданні Погоджувальної ради керівників фракцій і голів парламентських комітетів.

«Сьогодні глобальні клани світового простору увірвалися в наш НБУ, міністерства і відомства, і мінімум на 60% узурпували суверенітет України. Така політика зовнішнього управління проводиться через маріонеткове керівництво України», — сказала вона.

За словами лідера «Батьківщини», коли мова йде про зовнішньому управління країною, мова не йде про партнерах України, в тому числі США або ЄС, адже ці дружні міжнародні партнери постійно стоять на захисті України.

«Всі, хто сидить в політичних колах і за політичними партами в парламенті, чітко знають про те, що мова не йде про друзів України – США і ЄС», — підкреслила вона.

Саме тому Тимошенко закликала прийняти всі можливі заходи, щоб зупинити саме ту негативну політику, яка проводиться щодо України.

Оставить комментарий