«WTF?» Мережа розгнівало покарання для патрульного за захист напарниці у Львові

2

У Львові патрульному довелося вистрілити в учасника ДТП, який намагався втекти з місця ДТП і штрикнув ножем його напарницю Тетяну Сороку.

Як написала на своїй сторінці в Facebook заступник директора Департаменту комунікації Національної поліції Ольга Атаманова, інцидент стався 13 травня.

На вулиці Стрийській патрульні оформляли дорожньо-транспортна пригода — зіткнення автомобілів «Шкода Октавія» та «Лексус». Під час оформлення ДТП 42-річний водій «Шкоди», житель Закарпатської області, намагався втекти з місця події.

«Поліцейська Тетяна Сорока приймає рішення затримати правопорушника. Той завдає патрульної ножові поранення. Як з’ясується в ході операції — проникаючі. Напарник змушений застосувати зброю. Після поранення в ногу, учасника ДТП затримують», — розповіла вона.

За її словами, 14 травня прокуратура порушила кримінальну виробництво за ст. 365 «Перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу» КК.

«Як ви думаєте, скільки поліцейських в наступний раз задумаються перед тим, як наздоганяти озброєного злочинця? Як поліцейський може захистити людей в такій ситуації? Як повинен захищати себе і партнера, коли йому загрожує оточуючим озброєний чоловік? А якщо він бачить, що ця людина вже поранив партнера? І це звичайний виклик на ДТП, яких щодня — сотні…», — зазначила Атаманова.

Користувачі мережі відреагували на ситуацію.

Оставить комментарий