Відому російську співачку не впустили в Україну: усі подробиці

2

У київському аеропорту «Жуляни» прикордонники відмовили у праві в’їзду в Україну екс-солістці російської групи «Нічні снайпери» Світлани Сурганової.

Як написав на своїй сторінці у Facebook представник Держприкордонслужби Олег Слободян, причиною став її візит у окупований Крим.

«Під час оформлення пасажирів рейсу, прибув з Мінська, була виявлена громадянка РФ Світлана Сурганова («Сурганова і оркестр»). В ході бесіди з громадянкою встановлено, що в травні 2016 вона дійсно відвідувала аннексированный Крим авіарейсом з Петербурга в Сімферополь і потім через два повернулася в Росію», — сказано в повідомленні.

Слободян додав, що Україну Сурганова планувала відвідати в особистих цілях. Прикордонники прийняли рішення заборонити їй в’їзд на 3 роки.

«Всього протягом 2017-18 років прикордонники не пропустили через кордон і заборонили в’їзд в Україну вже 117 артистів та інших публічних діячів з РФ, які порушували вітчизняне законодавство щодо відвідування анексованого Криму», — додав він.

Нагадаємо, Сурганова — російська співачка, скрипалька, гітаристка, автор пісень.

У 1993-2002 роках вона — солістка і скрипалька групи «Нічні снайпери», нині — лідер групи «Сурганова і Оркестр».

Відзначимо, що вона потрапила в базу сайту «Миротворець», де опубліковані відео — і фотодокази її візиту в окупований Крим в травні 2016 року.

Оставить комментарий