Вибираємо саму корисну воду для людського організму

0

Всі не раз чули избитуюые фразуы про те, що людина на 90% складається з води і , що без рідини Homo sapiens проживе лише 3 дні., що втрата 20% H2O призводить до летального результату. Ці цифри свідчать лише про те, що вода є обов’язковою умовою для існування людини. Тим дивнішим є той факт, що сучасні люди мало уваги звертають на якість питної води: на кожному куті говорять про ГМО, епідеміях і тероризмі, але не менш важлива проблема замовчується.

Тому мільйони людей змушені самі вирішувати це наболіле питання. Хтось купує дорогі установки для фільтрації, інші обходяться звичайними кип’ятінням, а для третіх рішенням проблеми стала бутильована вода.

Сьогодні в кожному місті є компанія, а часто і не одна, яка пропонує послуги, пов’язані з водою: розлив, доставка в офіс або на будинок і т. д. І все на перший погляд добре, однак більшість подібних підприємств замовчують або відверто брешуть, про джерела з яких здійснюється розлив.

Як же вберегти себе від неякісного продукту? Кому можна вірити, а кому — ні? Все досить просто: вибирайте перевіреного виробника, ім’я якого має вагу на ринку, якість продукції підтверджується не тільки національними, але й міжнародними документами.

Оставить комментарий