«Вбитий» Бабченко запросив за інтерв’ю з собою 50 000 доларів

0

Сьогодні, 4 червня, через майже тиждень після початку кримінального онлайн-марафону з імітацією розстрілу російського журналіста Аркадія Бабченко, він озвучив суму, за яку згоден надати інтерв’ю колегам-журналістам.

Як написав журналіст на своїй сторінці в Facebook, інтерв’ю він готовий давати за $50 тисяч щонайменше.

За словами Бабченко, такі гроші йому потрібні, щоб «Почати життя з нуля».

«Колеги, я все розумію. Але повірте — у мене зараз купа проблем, мені потрібно в черговий раз життя заново з нуля будувати, щоб я міг думати ще й про те, як робити вам рейтинги і контент. Тому давайте так: п’ятдесят штук баксів — і ексклюзивне інтерв’ю ваше. Я дуже втомився. Я вичавлений повністю. Останні пару днів я був на межі нервового зриву. Будь ласка, не смикайте мене. Дайте ожити. Спасибі», — написав він.

Фото: facebook.com/babchenkoa

Незабаром після цього, головний редактор інтернет-видання «гордон» Олеся Бацман розповіла про те, як Бабченко відмовився давати інтерв’ю безкоштовно.

«Аркадій сказав, що тепер ексклюзивні інтерв’ю він дає тільки за гроші, розглядаючи суму від 50 тисяч. «Гривень?», — несміливо уточнили ми. «Доларів» — впевнено промовив Аркадій, і додав, що за 60 тисяч він точно погодиться! Коли Аркадія Бабченко вбили, і я дізналася, що у нього залишилося 6 прийомних дітей, я написала його близьким друзям з проханням зв’язати нас з його дружиною, щоб вона дала номер своєї картки і ми оперативно організували всеукраїнський збір грошей, щоб допомогти його родині.
Зараз, мабуть, нам потрібно організувати акцію по збору 50 тисяч доларів для Аркадія за інтерв’ю. Тепер ексклюзивні інтерв’ю він дає тільки за гроші, розглядаючи суму від $50 тисяч… І додав, що за 60 тисяч він точно погодиться», — написала Бацман.

Оставить комментарий