Ватажок «ЛНР» хоче запустити Алчевський меткомбінат і Стахановський завод феросплавів

4

Лідер бойовиків терористичної організації «ЛНР» Леонід Пасічник заявив про відновлення великого енергомосту, який дозволить повноцінно запустити Алчевський металургійний комбінат (АМК) і Стахановський завод феросплавів (СЗФ)

Про це стало відомо з повідомлення UAprom з посиланням на інтерв’ю Леоніда Пасічника сепаратистським ЗМІ За його словами, енергетики відновили енергоміст в дві лінії: лінія 500 і лінія 200.

“Їх відновлення дозволить підняти потужність поступаемого електрики на Алчевський металургійний комбінат, що, в свою чергу, дозволить запустити в повному обсязі роботу двох печей і сталепрокатное виробництво. Лінія 200 дозволить забезпечити електроенергією Стахановський завод феросплавів, який найближчим часом також буде запущений. Ця лінія була розбита в 2014 році в період активних бойових дій», — зазначив ватажок луганських терористів.

Крім того, він підтвердив, що після запуску АМК буде організовано випуск труб на Харцизькому трубному заводі, або на Луганському трубному заводі або на підприємстві «Сантехдеталь».

Ця продукція буде використана для будівництва резервної лінії в районі Родаковского водозабору. Пасічник наголосив, що Алчевський металургійний комбінат до сьогоднішнього дня не мав можливості працювати на повну потужність.

“На повну потужність не працювали печі, сталепрокатное виробництво практично стояло без роботи, бо не вистачало потужності подається енергії. На сьогоднішній день у нас така можливість з’явилася. Ми можемо запустити Алчевський меткомбінат на повну потужність, виробництво прокату сталі, виробництво чавунних болванок, запуск двох печей. На Стахановський завод феросплавів електрика не надходило зовсім, так як лінії були пошкоджені. На сьогоднішній день вони повністю відновлені. Найближчим часом завод буде запущений. Продукція надходитиме, в тому числі, і на Алчевський металургійний комбінат, Єнакіївський меткомбінат, тобто, роботою будуть забезпечені ще два заводи», — повідомив лідер бойовиків «ЛНР».

Як повідомлялося раніше, терористичні організації «ЛНР» і «ДНР» планують налагодити і запустити спільне виробництво труб великого діаметру (ТВД) у рамках кооперації Алчевського металургійного комбінату і Харцизького трубного заводу.

Оставить комментарий