В Україні можливий варіант початку масового терору. За методами ИГИЛ – Речинський

0

Якщо припустити, що список на знищення з 47 журналістів – не фейк, то виникає ряд питань. І ряд тривожних відповідей.

Судячи по тій частині списку, яка відома, упорядником враховувалася не лише популярність, але і те, щоб у кожному значимому українському ЗМІ або телеканалі була жертва. Плюс блогери. Не виключено, що список складався з якогось рейтингу, соцзамерам або чогось подібного. Навіщо? Яка мета?

Друга. Такий об’ємний список не має сенсу, якщо виконання розтягнуто за часом. Після другого-третього вбивства редакції і значущих журналістів взяли б під охорону, що задтруднило б подальше виконання. Отже, яка мета одномоментного знищення такої великої кількості журналістів? Це вже не просто дестабілізація, це цільове викликання паніки.

Плюс, різке зниження ефективності ЗМІ. Будь-яка редакція, втративши співробітника, на якийсь час втратить працездатність. Будуть тільки неминучі допити і відчай, траур, страх, який буде тиражуватися на всю країну. Правоохоронні органи, до речі, в разі такого варіанту теж будуть вимкнені на якийсь час. Всі підуть на «резонанс».

Для чого може використовуватися таке «вимикання» ЗМІ і створення паніки? Для різкого зниження здатності адекватно реагувати на загрозу всього населення. Кажучи простіше, це потрібно під час війни. Під час наступу. Це припущення неприємно корелюється з інформацією про різке збільшення російських військ на кордонах України.

Та й взагалі, з настанням літа, як особливого періоду.

Оставить комментарий