«Україна може ривком виявитися попереду планети всієї»: Саакашвілі запропонував революційне оновлення країни

0

Про це екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі заявив в Перемишлі з тими, хто приїхав на його доповідь «Держава а смартфоні або як Україні обігнати весь Світ»

Державні механізми застаріли у всьому світі. Світ технологічно переріс усі традиційні політичні системи представницької демократії. Тепер будь-яка людина на планеті не потребує ні в парламенті, ні в різного роду депутатів, ні громіздких державних структурах, ні в багатомільйонної армії чиновників. Тепер є можливість у себе в смартфоні мати власний пульт управління державними службами сервісу. Кожен тепер може особисто представляти і відстоювати свої інтереси без посередників. Блокчейн, криптовалюта, електронні кадастри земель і власності, бигдаты — вже не фантастика. Все це вже реальність.

Але якщо цивілізований світ не відразу відмовиться від традиційних державних інституцій, тому що вони у них все ще ефективно працюють і нові сервіси водяться поступово, то українці можуть це зробити вже сьогодні і радикально, так як наш державний сервіс просто відсутня, правлячий клас корумпований, а державний апарат не працює, імітуючи діяльність. І зробивши це, Україна може ривком виявитися попереду планети всієї, — заявив політик

Оставить комментарий