У перемозі Ізраїлю на «Євробаченні» помітили цікавий факт

1

Другий день поспіль в мережі і світових ЗМІ не вщухає ажіотаж навколо підсумків міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2018» в Потругалії, переможницею якого стала запальна ізраїльтянка Нетта Барзілай з піснею «Toy».

Шанувальники щорічного музичного дійства то і справа дискутують в соцмережах, вказуючи на різні факти в історії Ізраїлю на пісенному конкурсі. Так деякі помітили незвичайну закономірність перемог країни, які ось вже третій раз відбуваються з різницею в 20 років.

OBOZREVATEL.UA вивчив перемоги Ізраїлю на «Євробаченні», починаючи з 1978 року.

Подвійна перемога 1978-1979

Вперше Ізраїль заявив про себе на сцені «Євробачення» в 1973 році, його учасники займали різні ступені від 4 до 11 місця аж до 1978-го, коли країну представив співак Изхар Коен і група The Alphabeta з піснею «A-Ba-Ni-Bi».

Однак ніхто не очікував, що свій успіх Ізраїль повторить вже в наступному році. Фаворитами «Євробачення-1979» в Єрусалимі стали Галі Атарі & Milk and Honey, отримали 125 балів за конкурсну пісню «Hallelujah».

20 років потому

Як ні намагалися артисти-представники Ізраїлю в наступні майже 20 років, країні так і не вдавалося заробити третю статуетку. Проте варто відзначити і той факт, що за цей час Ізраїль тричі входив в топ-5 і п’ять разів в першу 10-ку за підсумками конкурсів.

Оставить комментарий