У Міносвіти почали службове розслідування поїздки сумських студентів в Крим

2

У Міністерстві освіти і науки України приступили до вивчення обставин і підстав направлення студентів Сумського державного педагогічного університету ім. Антона Макаренка на практику в аннексированный Крим.

Ректору вузу Юрію Лянному направлено лист з проханням терміново надати роз’яснення такої практики.

«Міністерство освіти і науки України не підтримує проведення якої-небудь навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України. МОН вивчає обставини та підстави, за якими студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А.с Макаренка були відправлені на практику на територію тимчасово окупованого Криму», — йдеться в повідомленні на сайті Міносвіти.

Також прес-служба Міносвіти опублікувала фотокопію відповідного листа на ім’я ректора університету Лянного.

У Міносвіти нагадали, що в Україні не визнають будь-які документи про освіту, видані на окупованих територіях.

У свою чергу, міністр освіти і науки Лілія Гриневич повідомила про службове розслідування щодо відвідування студентами Сумського педагогічного університету анексованого Росією Криму для проходження практики.

«Проходить службове розслідування щодо цієї ситуації. Завтра ректор університету має приїхати зі своїми поясненнями в письмовому вигляді на ряд питань, які ми йому поставили», — сказала Гриневич журналістам у понеділок у Києві.

Вона підкреслила, що будь-які поїздки, організовані навчальним закладом в аннексированный Росією Крим, є абсолютно неприпустимими з-за окупації.

Оставить комментарий