У базу «Миротворця» потрапляють не сепары, а ті, хто з Петром Олексійовичем не згоден – Касьянов

0

Давним-давно, на початку війни Антон Геращенко розповів мені про проект «Миротворець», який збирає інформацію про сепаратистів і колабораціоністів. Щоб нікого не забули і не пробачили.

Восени 2014 року, через розвідників 8-го полку до мене потрапила флешка з штабу сепарского батальйону «Привид» з іменами, прізвищами і адресами більше двохсот бойовиків – я їх передав у базу «Миротворця».

Проект ріс і розвивався. І врешті-решт перетворився на повне лайно. Не знаю, чи має зараз ставлення до нього Антон Геращенко, але чув, що там сидить на зарплаті Олешко, відпрацьовує з усіх сил недоречне фото з гарантом. Тому тепер в базу «Миротворця» потрапляють не сепары, а ті, хто з Петром Олексійовичем не згоден. Юлія Тимошенко, Михайло Саакашвілі, і до півсотні опозиціонерів рангом нижче…

І тепер «Миротворець», який тунеядствує Олешки з болісною насолодою торжествуючої дурниці, повідомляє, що в розстрільний генпрокуроровский «список сорока семи» не потрапили Настя Станко, Світлана Крюкова, Наталія Влащенко, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко, Дмитро Гнап.

Тепер, за логікою «Миротворця» Порошенко, для того, щоб бути патріотом, треба отримати довідку в Генеральній прокуратурі про те, що тебе засудили до розстрілу в Російській Федерації. Не інакше.

Оставить комментарий