Театр на Подолі переміг у всеукраїнському архітектурному конкурсі

0

Театр на Подолі отримав Гран-прі всеукраїнського конкурсу Ukrainian Urban Awards, а також зайняв перше місце в номінації «Архітектура культурно-соціальних об’єктів». Про це повідомляє «Хмарочос».

Проект Театру на Подолі був розроблений бюро Drozdov & Partners архітектора Олега Дроздова і реалізований у 2017 році. Початковий вигляд будівлі, будівництво якого зупинилося в 1990-е, в новому проекті реконструкції зазнав значні зміни. Замість псевдоклассического будівлі було вирішено побудувати сучасне, різко контрастує з іншими будівлями на Андріївському узвозі. Таке архітектурне рішення викликало запеклі суперечки серед киян. Зараз Театр на Подолі є найсучаснішим з технічної точки зору театром в Україні.

Всього в конкурсі Ukrainian Urban Awards взяли участь понад 500 проектів з усієї України. Їх оцінювали у декількох номінаціях, серед яких: житлова архітектура, комерційна архітектура, архітектура змішаного типу використання, реновація/реконструкція історичного об’єкта, архітектура громадських об’єктів, ландшафтна архітектура та планування, інновації в будівництві.

Оставить комментарий