Сьогодні вночі напали на Ягольника. Чи Не занадто часто стали нападати на патріотів України? — експерт

2

Тому завдання не просто змінити владу. А зробити так, щоб подібна влада ніколи не змогла повторитися в Україні.

Сьогодні вночі вчинено напад із застосуванням холодної зброї на Олександра Ягольника — музиканта, публіциста, але головне — діяльного патріота, який активно виступає за припинення гастрольної діяльності в Україні тих російських артистів, які підтримують путінську політику агресій і анексій.

Про це пише сьогодні у Фейсбуці політичний експерт Олександр Кочетков.

Напад, судячи по всьому, хоча і сплановане, але непрофесійне, що ставить метою залякати, а не вбити.

На щастя, поранення виявилося не загрозливим життя, Олександру надали необхідну медичну допомогу, поліція шукає нападників, які встигли сховатися.

Чи Не занадто часто відбуваються подібні напади на патріотів, учасників війни на Донбасі? Причому, по всій території України!

Мені це говорить як мінімум про дві тенденції.

По-перше, недоимператор Путін не залишає спроб розхитати внутрішньополітичну ситуацію в Україні з метою як би підтвердити «неспроможність» нашої держави і неможливість його існування інакше як у складі російської недоімперіі. Про що Путін майже прямо заявив під час «прямої», але повністю зрежисованою лінії з росіянами.

По-друге, оскільки керівництво наших спецслужб, СБУ, насамперед, включена політичними ігрищами в надії зберегтися після майбутніх виборів, вигадуванням і «запобіганням» всяких фейкових замахів і терактів, справжні адепти «руського світу» відчувають себе в безпеці. І піднімають голови. І починають не тільки ляпати язиком в ефірі, але й братися за зброю. Яке добропорядним українцям владу вирішувати категорично не хоче.

А адже нам ще належить чергова епопея зі спробою протягування «мінська», причому, саме під диктовку Кремля і його європейських агентів впливу, про що Порошенко спілкувався сьогодні з Путіним. Тому завдання не просто змінити владу. А зробити так, щоб подібна влада ніколи не змогла повторитися в Україні.

***

Важко не погодитися з заключним висновком Олександра Кочеткова. Втім, з невеликим уточненням — потрібно не тільки змінити сьогоднішню наскрізь прогнилу клептократическую владу, але потім неодмінно «посадити» на тривалі терміни і з повною конфіскацією її представників, починаючи, звичайно, з Порошенком.

Оставить комментарий