Слідство вважає, що «Київенерго» і «ДТЕК Сервіс» вкрали у киян насосну станцію

0

ПАТ «Київенерго» зобов’язали надати Київській місцевій прокуратурі № 6 доступ до документів належить киянам насосної станції № 4. 15 грудня 2017 року «Київенерго» шляхом продажу неправомірно оформило право власності на цю станцію за «ДТЕК Сервіс». У березні 2018 року СБУ відкрило кримінальне провадження: посадові особи «Київенерго» підозрюють у заволодінні чужим майном.

Про це стало відомо з рішення Печерського районного суду Києва по справі № 757/25000/18-до від 22 травня 2018 року.

Справа в тому, що в Печерський райсуд надійшло клопотання прокурора Київської місцевої прокуратури № 6 про надання тимчасового доступу з правом вилучення оригіналів і копій документів, які зберігаються у ПАТ «Київенерго». Мова йде про насосної станції № 4, розташованої в Києві по вул. Кургановская, 4.

Як з’ясувалося, київською місцевою прокуратурою № 6 здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні № 42018101060000064 від 05.03.2018 року. Відомості про це виробництві було внесено до ЄРДР на підставі матеріалів ГУ СБУ в Києві та Київській області за фактом вчинення посадовими особами ПАТ «Київенерго» (*) «заволодіння на користь ТОВ «ДТЕК Сервіс» (**) даної насосною станцією.

Повідомляється, що «Київенерго» неправомірно оформило право власності на цю насосну станцію на «ДТЕК Сервіс» (договір купівлі-продажу № 3788 від 15.12.2017 року). А генеральний директор ПАТ «Київенерго» Олександр Фоменко в березні цього року відмовив прокуратурі в наданні відповідних документів з насосної станції.

«Довести обставини, при яких було скоєно даний злочин, органу досудового розслідування та прокурору іншим способом неможливо», — йдеться в постанові суду, надав прокурору право доступу до документів «Київенерго».

У числі іншого, слідство зможе вивчити і перелік обладнання, яке було передано на баланс КП «Київтеплоенерго» (***) у 2018 році. Наголошується: якщо «Київенерго» не виконає ухвалу про тимчасовий доступ до речей і документів, суду доведеться давати санкцію на проведення обшуку з метою вилучення відповідної документації.

Нагадаємо, в 2001 році між Київською міськдержадміністрацією (КМДА) і «Київенерго» було підписано угоду щодо реалізації проекту управління та реформування енергетичного комплексу Києва. З тих пір ПАТ «Київенерго» користувалося тепло-енергетичним комплексом (ПЕК) Києва.

Даний договір повинен вважатися розірваним 27 квітня 2018 року, після чого, все комунальне майно планували повернути територіальній громаді Києва (закріпити за КП «Київтеплоенерго». — *KV).

Але, як вже повідомляла *KV, 24 квітня 2018 року Київрада дозволила ПАТ «Київенерго» користуватися ТЕЦ № 5, ТЕЦ № 6, завод «Енергія» і комунальними електромережами орієнтовно до 31 липня 2018 року.

Оставить комментарий