Скандал із заступником глави МОЗ Олександром Линчевским: З’явилася реакція відомства

0

У Міністерстві охорони здоров’я повідомляють, що слова заступника в. о. міністра Олександра Лінчевського про доцільність лікування онкохворих українців за кордоном вирвані із загального контексту виступу.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

«Заступник міністра Олександр Лінчевський просить вибачення за емоційні висловлювання, неприпустимо невдало використані в його доповіді для опису проблеми, що чіпляє занадто чутливі питання для пацієнтів, їх близьких та небайдужих громадян», — сказано в повідомленні.

У МОЗ наголосили, що некоректним є і припущення з приводу високого рівня смертності (25%) серед пацієнтів, яких направляли на лікування за кордон.

«За останні два роки відправлено на лікування в півтора рази більше пацієнтів, ніж в сумі за попередні шість років. Перебування пацієнтів у черзі скоротився з року до місяців, іноді тижнів. Формується мережа перевірених і надійних світових клінік-партнерів, з якими йде системне співробітництво. Шанс на продовження життя отримують більше 75% пацієнтів», — йдеться в повідомленні відомства.

Оставить комментарий