«Сильно розумний? Пакуємо його!» У Житомирі відбувся скандал з копами і бійцем АТО

3

В Житомирі розгорівся скандал з-за затримання поліцією учасника АТО на урочистих заходах з нагоди повернення 95-ї окремої десантно-штурмової бригади із зони проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Чоловік розповів, що прийшов в центр міста, щоб побачити своїх друзів, що приїхали зі сходу, однак в порушення всіх норм був затриманий правоохоронцями. Своєю версією події Павло Аегович поділився на особистій сторінці в Facebook.

За його словами, поліцейські підійшли до нього і запитали, навіщо він знімає парад на телефон. Потім, не представляючись і не пред’являючи свої посвідчення, вони зажадали у бійця пред’явити його особисті документи.

«Зі словами «якщо є підозри або хочете обшукати, викликайте слідчо-оперативну групу», відповідь — «ху*вную, не хочеш по-хорошому підкорятися, сильно розумний, пакуємо його» . І в результаті — перевищити повноваження, грубо застосувати фізичну силу, спецзасоби, шестеро на одного навіть перед намірами, коли ти подымаешь руки вгору і говориш про те, що не має наміру чинити опір, повторюєш про це під час застосування сили, ти ослабляешь руки, а тобі ще більше роблять больовий, вивертають плечовий суглоб — співробітник із зайвою вагою по прізвища Салімов з жетоном 0071159 і другий працівник, який відмовився представлятися і який вимагав документи у мене», — розповідає Аегович.

Також чоловік розповів, що після затримання його нібито заволокли за Будинок правосуддя, де вийняли всі вміст кишень і лише після цього почали шукати понятих, які не були свідками того, що відбувається.

Аегович стверджує, що поліцейські забрали у нього дозвіл на травматичний пістолет, про наявність якого він попередив їх відразу, а також посвідчення учасника бойових дій.

Після описаних дій на чоловіка вдягли наручники і забрали у відділок.

«Через три години відпустили без пояснень і розмов зі слідчим. В цей час за адресою прописки прийшли поліцейські й запитали сусідів, тут живе такий — то чоловік, який загубив документи? Загалом, це все, що потрібно знати про поліції в Житомирі сьогодні», — обурився Аегович.

Крім того, він поскаржився на те, що один з поліцейських, що брали участь у затриманні, впродовж години нишпорив у його телефоні без згоди власника речі і видалив звідти фото і відео, доводять некоректну поведінку правоохоронців.

Пост чоловіки викликав великий резонанс в мережі і на нього навіть відреагувала прес-секретар Національної поліції в Житомирській області Алла Ващенко, яка озвучила свою версію скандалу.

Оставить комментарий