Що буде з курсом долара після того, як його закріпили українські банкіри

2

Новий тиждень на валютному ринку почалася з крихітного зниження курсу долара на дві копійки, повідомив начальник управління дилінгових операцій Райффайзен банку Аваль Юрій Гріненко.

«Американця було більше, ніж треба, але великого ажіотажу експортери не спровокували — торгівля була досить спокійною. Тому котирування рухалися у вузьких діапазонах.

Торгова сесія понеділка почалася котируваннями долара на рівні 26,15-26,18 грн./$. Протягом дня вони досягали максимального значення 26,17-26,19 грн./$, при цьому мінімальні позначки були на 26,170-26,175 грн./$. Основні торги проходили у вузькому діапазоні 26,175-26,185 грн./$, — уточнив UBR.ua начальник казначейства VTB Bank (Україна) Станіслав Верхградський.

Не обійшлося без Нацбанку, який, кажуть, вже викупив традиційні $10 млн. Здійснював операції в рамках 26,1750-26,1790 грн./$.

Крім нього, з покупців валюти виділяли Креді Агріколь Банк, Райффайзен Банк Аваль», OTP Bank і ProCredit Bank. А з продавців — ПУМБ і ING Bank.

Скарбники не приховували, що сьогодні і для себе купували долар, нарощуючи свою валютну позицію. Хтось запас, а хтось під клієнтів, які, як очікується можуть купувати ВКВ після завтрашніх виплат Мінфіну за своїми облігаціями внутрішньої держпозики. Очікується, що нерезиденти виведуть частину коштів на батьківщину.

Відчувалися сьогодні і звичні покупки імпортерів, які, як сподіваються фінансисти, співпадуть з валютними розпродажами експортерів. До 18 травня вони повинні розрахуватися з держбюджетом щодо квартальних податків.

«На поточний момент настрої на валютному ринку та курсові тренди формують такі чинники: наближення періоду бюджетних платежів та відповідна потреба у гривні, компенсується активним попитом з боку энергоимпортеров і рітейлерів. А також достатні обсяги гривневої ліквідності для спекулятивних коливань в обидві сторони», — розповів директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний.

Оставить комментарий