Російські авіакомпанії різко скоротили кількість рейсів в окупований Крим

4

Російські авіакомпанії різко скоротили кількість рейсів в окупований Крим. Так, у літньому сезоні ємність планованих авіарейсів з Росії в окупований Крим впала на 22,2%, або на 551 тис. місць.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на російську газету «Коммерсантъ» і дані Транспортної клірингової палати (ТКП). Цього літа на кримському напрямку виставили 2,1 млн крісел проти 2,7 млн роком раніше.

Як зазначає видання, до цього призвів ряд чинників, від відкриття так званого Кримського мосту до різкого — у 1,5-2 рази — зростання аеропортових тарифів в Сімферополі.

Найбільші скорочення у Уральських авіаліній — на 187 тис. крісел або на 39%, Red Wings скоротила 64 тис. крісел (27%), Аерофлот — 51 тис. (14%), Росія — на 74 тис. (13%), Глобус (входить в S7) — на 42 тис. (13%).

За словами джерела газети в галузі, авіаперевізники почали відчувати збитковість польотів в окупований Крим і не поспішають збільшувати ємності. Один з приводів — зростання цін на паливо в Сімферополі і подорожчання тарифів у міському аеропорту з 1 червня.

Оставить комментарий