Поплавський не пускає у свій університет співробітників офісу омбудсмена

3

У секретаріат уповноваженого Верховної Ради з прав людини надійшла низка скарг від громадян на приватний “Київський університет культури». Реагуючи на звернення, туди було направлено чотири запиту, відповіді на які так і не послідувало. Після цього працівники Секретаріату приїхали в університет, однак, туди їх не пустили охоронці, посилаючись на вказівку керівництва.

Про це стало відомо з повідомлення прес-служби омбудсмена.

Громадяни скаржаться, що приватному вищому навчальному закладі «Київський університет культури» (*) не дотримуються вимоги закону «Про звернення громадян». Після ігнорування керівництвом «КУКа» запитів офісу омбудсмена, було прийнято рішення здійснити виїзну перевірку університету.

8 червня працівники Секретаріату приїхали в університет. Однак, потрапити в приміщення навчального закладу їм завадили охоронці. Свої дії вони пояснили тим, що це вказівка керівництва.

Після того, як працівникам Секретаріату заборонили ввійти до приміщення університету, вони викликали поліцію. Але протягом години патрульні так і не прибули на виклик.

В офісі омбудсмена відзначають, що це невиконанням представниками патрульної поліції вимог частини 2 статті 22 закону «Про Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини». Згідно їй, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, об’єднання громадян, підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, посадові та службові особи, до яких звернувся уповноважений, зобов’язані співпрацювати з ним і надавати йому необхідну допомогу.

Оставить комментарий