Поліграф підтвердив: Савченко готувала насильницьке повалення влади в Україні і теракти – СБУ

0

Перевірка на поліграфі позафракційного нардепа Надії Савченко підтвердила її наміри повалити владу в Україні насильницьким шляхом, повідомив 4 червня прес-центр Служби безпеки України.

«За результатами проведеного дослідження комісією експертів представлені категоричні висновки про наявність у Надії Савченко позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з повалення конституційного ладу і особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу», – сказано в повідомленні.

Також наголошується, що Савченко, згідно з даними перевірки на поліграфі, обговорювала плани збройного захоплення влади в Україні та брала участь у його підготовці, для чого підшукувала і перевозила зброю.

Згідно з висновками експертизи, плани повалення конституційного ладу, захоплення державної влади Савченко обговорювала з керівником «Офіцерського корпусу» Володимиром Рубаном, ватажками бойовиків «ДНР» Олександром Захарченко та Олександром Тимофеєвим, при цьому «особисто розподіляла ролі в замахи».

Оставить комментарий