Підозрюваний у розкраданні коштів головний закупник Міноборони повернувся на роботу, – ЗМІ

2

Директор Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Володимир Гулевич, яких знаходиться під слідством Національного антикорупційного бюро по справі розкрадання 149 млн грн при закупівлі палива у «Трейд Коммодити», повернувся до виконання своїх обов’язків.

Про це повідомляє галузеве видання enkorr з посиланням на джерело в оборонному відомстві.

Гулевич був відсторонений судом 7 лютого строком на два місяці. 28 березня НАБУ завершило розслідування, надавши стороні захисту доступ до матеріалів досудового розслідування.

На початку квітня прокурори САП просили суд продовжити термін усунення Гулевича від займаної посади, який закінчувався 7 квітня, але слідчий суддя у цьому проханні відмовив.

Своє рішення суд обґрунтував тим, що «прокурором не зазначено та не підтверджено, яким чином підозрюваний може вплинути на вже допитаних свідків і як він може знищити чи підробити документи».

Як повідомлялося, раніше міністр оборони Степан Полторак відмовився на час розслідування усувати ще одного фігуранта справи про корупційну схему закупівлі пального для Міноборони – свого заступника Ігоря Павловського.

За інформацією бюро, службовці міністерства вступили в змову з посадовими особами «Трейд Коммодити» і в інтересах цієї компанії влітку 2016 року. Зокрема, Гулевич при відсутності будь-яких правових підстав підписав додаткові угоди про підняття ціни купленої для потреб армії палива. Дії Гулевича, за твердженням правоохоронців, призвели до розтрати 149 млн грн бюджетних коштів.

Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського та директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за підозрою в причетності до розкрадання понад 149 млн грн державних коштів при закупівлі палива для Міністерства оборони.

Оставить комментарий