Перевірки тимчасових переселенців можуть скасувати в лютому

2

Скасування перевірок для тих ВПЛ, хто пройшов верифікацію у відділення Ощадбанку, може нарешті вступити в силу в лютому.

Як повідомляють джерела в Міністерстві соціальної політики, структурні підрозділи міністерства отримали офіційні листи з роз’ясненням виконання постанови Кабміну від 13-го вересня минулого року (№689).

Мова йде про скасування перевірок для тих ВПЛ, хто пройшов верифікацію у відділеннях Ощадбанку. Для виконання постанови між міністерством і Ощадбанком було досягнуто угоду про обмін інформацією про внутрішніх переселенців.

Відомості про верифікації з відділень банку повинні надходити в департаменти соцзахисту і вноситися в базу даних про ВПЛ.

Раніше керівництво Ощадбанку повідомляло, що, зі свого боку, провів необхідну роботу для виконання постанови. Тепер інструкції отримали і структури мінсоцполітики.

Однак, переселенцям, які часто перетинають лінію розмежування, потрібно пам’ятати про базу даних в системі «Аркан». У ній міститься інформація про терміни перебування на непідконтрольної території. І правило 60 днів необхідно витримувати.

Оставить комментарий