Переваги відпочинку в Єгипті

1

Кожен турист, який вже вздовж і впоперек об’їздив українські курорти, мріє нарешті вибратися за кордон, щоб пізнати всі принади закордону. Таких туристів вабить сонячна Туреччина і щемливі душу і гаманець Мальдіви, екзотичний Таїланд і п’янкі курорти на Карибських островах. Але що ніколи не вийде з моди, так це Єгипет. Відпочинок в Єгипті примітний не тільки стандартною програмою «готель — пляж — нічний клуб», але і своєю древньою історією, багатим вибором екскурсій, можливістю попрактикуватися у дайвінгу і подивитися коралові рифи в Червоному морі.

Що є в Єгипті?
Де ще є справжні піраміди? Тільки в Єгипті. Де живе Сфінкс? Тільки в Єгипті. Комфортні пляжі Червоного моря і новітні готелі самого високого рівня нададуть туристам якісний сервіс, про який відпочиваючі в Туреччині і на інших курортах можуть тільки мріяти. В рамках туру відпочиваючі супроводжуються професійним гідом, з яким не скучити на екскурсіях навіть у найспекотніші точки Єгипту.

Привабливий Єгипет і для любителів глибоководних досліджень. У багатьох туристичних фірмах відпочиваючим пропонують курорти Середземного моря і стандартну програму виїзду на плато Гіза, храми Луксора і до Сфінкса. Але ті, хто професійно займається підводною зйомкою, просто зобов’язані відпочити на узбережжі Червоного моря, щоб залишитися однозначно задоволеними відпочинком.

Оставить комментарий