Пасажирська служба Joker Taxi швидко, надійно, недорого

0

Важливість пасажирських перевезень важко переоцінити, і затребуваність цієї послуги стала причиною виникнення безлічі таксі сервісів. Не кожна компанія готова йти на зустріч клієнтам, підлаштовуючись під потреби пасажирів і лобіюючи ціни. Винятком стала транспортна служба «Джокер», цілком виправдовує свою назву. Звернувшись в це таксі, можна з упевненістю говорити, що випав найбільший козир.

У цьому переконалися сотні клієнтів, які неодноразово замовивши обслуговування, стали постійними користувачами. Діяльність компанії спрямована на безпеку пасажирів, які страхуються автоматично на досить значну суму.

Як користуватися послугами таксі «Джокер»
Щоб скористатися службою, досить набрати номер 3933, який настільки легко запам’ятати, що не обов’язково шукати його у телефонному меню. Для швидкості набору можна скористатися мобільним пропозицією — це не тільки спрощує спілкування між пасажирами і диспетчерами, але і дає можливість знайомитися з оперативною інформацією.

Акції та знижки для постійних клієнтів з’являються постійно, і про це буде моментально отримав кожен пасажир. Якщо говорити про асортимент послуг, то термін «не надається» це не про Joker Taxi, тут будь-яке побажання буде враховуватися.

Оставить комментарий