Новий поворот: Roshen розповіли про суд по фабриці в Росії

2

Липецька кондитерська фабрика Roshen в арбітражному суді заявила відвід експертам. Про це повідомила прес-служба української кондитерської корпорації.

Roshen нагадує, що в рамках розгляду справи про визнання незаконним рішення російської податкової служби (МИФНС) по найбільшим платникам податків по Липецькій області за результатами перевірки Липецької кондитерської фабрики «Рошен» за 2010-2012 роки, ухвалою Арбітражного суду Липецької області була призначена судова експертиза, проведення якої було доручено експертам, запропонованих податковим органом.

При цьому, російське законодавство передбачає виключення впливу на експертів: експерт не вправі вступати в особисті контакти з учасниками процесу, повідомляти кому-небудь про результати судової експертизи, за винятком органу або особи, яка її призначила.

«Однак МИФНС і експерт Товариства професійних експертів та оцінювачів Р. В. Шедловский знехтували цими правилами: держподатінспектор А. В. Котюков домовлявся з експертом Р. В. Шедловским про зустрічі в податковій інспекції з метою «підчистки результатів». Подібні недобросовісні дії спрямовані не тільки проти платника податків, але і проти правосуддя», — підкреслили в Roshen.

Виходячи з цього Липецька фабрика заявила відвід експертам. В даний час в цілях додаткового підтвердження вказаних обставин суд розглядає клопотання платника податків. Здійснено допит керівника податкового органу Д. Е. Свиридова, а також спеціаліста УВС по Липецької області. Держподатінспектор Котюков А. В. в суд двічі не з’явився.

«Корпорація Рошен продовжить відстоювання своїх прав усіма законними способами в рамках чинного законодавства», — зазначили в компанії.

Зазначимо, що в січні 2017 року корпорація Roshen з економічних і політичних причин закрила фабрику в російському Липецьку.

1 квітня на фабриці було повністю зупинено все виробництво, технологічні лінії законсервовані, а в травні планувалося законсервувати системи холодо — та теплопостачання.

Оставить комментарий