«Ніхто навіть не здогадувався»: журналіст анонсував появу справжніх кандидатів в президенти України

0

Журналіст, засновник інтернет-видання «ГОРДОН» Дмитро Гордон в ефірі телеканалу NewsOne висловив думку, що за півроку до президентських виборів в Україні про свій намір балотуватися заявлять цікаві кандидати.

«Сьогоднішні розмови про майбутнього президента – це так передчасно… Тому що справжні кандидати – за винятком [лідера «Батьківщини», нардепа] Юлії Володимирівни [Тимошенко] і [чинного президента] Петра Порошенка – себе ще взагалі не виявили… Зараз почне входити в гру все більше і більше людей. [Минулого тижня] оголосив про те, що йде в президенти, [колишній віце-прем’єр, дипломат] Роман Безсмертний. Хороша кандидатура! Це розумна людина, патріот, який знає, як допомогти Україні. Таких фігур буде з’являтися все більше і більше. За півроку до виборів (а я кажу те, що точно знаю!) ми побачимо такі цікаві кандидатури, про які ніхто навіть не здогадувався», – вважає журналіст.

Гордон звернув увагу, що у ЗМІ вже почалася кампанія проти лідера групи «Океан Ельзи» Святослава Вакарчука та шоумена Володимира Зеленського. Цих артистів включають в соціологічні опитування, але про свій намір балотуватися вони поки не оголошували.

«Почали вже Вакарчука поливати… Негарно, недобре. Газета The Washington Times написала, що він ставленик [американського мільярдера Джорджа] Сороса, це вже крутиться на декількох каналах. І депутати з такими особами, що я б на їх місці не виходив на екран взагалі, починають глибокодумно міркувати: «От, він артист, нехай сидить вдома, не справа артиста займатися політикою, бути президентом». І тут хочеться у них запитати: «А що, це ваша справа – займатися політикою, зі свинячими рилами в калашний ряд лізти?» Вони кажуть, мовляв, тут потрібна особлива підготовка. А яка у вас підготовка? Вчора – колгоспник, а сьогодні начепив значок і вже каже, що він політик. Накинулися, до речі, не тільки на Вакарчука, але і на Зеленського. Це називається «без мене мене женили», тому що ні Зеленський, ні Вакарчук ще не заявили, що йдуть у президенти», – зазначив журналіст.

Гордон вважає, що і Вакарчуку, і Зеленському потрібно балотуватися, щоб у громадян України було з кого вибирати.

Оставить комментарий