НАБУ зацікавилося банківськими операціями Пимаховой

4

В рамках розслідування кримінального провадження про можливе одержання неправомірної вигоди колишнім першим заступником голови Державної міграційної служби Діною Пимаховой детективи НАБУ вивчать рух коштів за її банківських рахунків та рахунків інших фігурантів.

Доступ до виписок про рух коштів надав суддя Солом’янського районного суду міста Києва за результатами розгляду відповідного клопотання, повідомляє «Слово і Діло».

В ході досудового розслідування було встановлено, що Пімахова користується 7 картками Приватбанку. Також залучена нею спільниця у цій справі користується двома картками ПБ, а ще один учасник схеми, директор ТОВ «Лігал Профсервис» Кирило Назаров, користується однією карткою Привату.

У зв’язку з цим, детективи НАБУ просили суд надати тимчасовий доступ до документів ПБ, а саме: інформації та документів за всіма банківськими рахунками на ім’я вищевказаних осіб з моменту їх відкриття, в тому числі закритим рахунках, в період з 2016 року по день винесення рішення; відомостями про рух грошових коштів; банківським операціями, проведеними на користь або за дорученням клієнтів; скоєних ними угод про фінансово-економічний стан клієнтів і т. д.

Оставить комментарий