Курс долара буде сильно штормити: прогноз на тиждень, яка стане вирішальною

1

Тиждень, яка розпочалася 14 травня, буде дуже важливою для курс долара, оскільки щодня відбуватимуться події, сильно на нього впливають.

Так, 14 травня організація країн-експортерів нафти ОПЕК опублікує новий звіт про ситуацію у галузі, що неодмінно позначиться не тільки на ціни на чорне золото, але і на курсі долара.

«Прогнози картелю традиційно впливають на ринок нафти. Поки ціни тримаються на високих відмітках, і позитивний погляд у майбутнє від ОПЕК дозволить піднятися їм, у свою чергу, ще вище: $80 за барель нафти марки Brent вже не за горами», — прогнозує аналітик.

15 травня, на сировинний ринок натисне статистика з Китаю. Буде опублікований звіт по промисловому виробництву.

«Серед валют в центрі уваги виявиться пара євро/долар, а також британський фунт. ЄС представить статистику за темпами зростання ВВП за I квартал та обсяги промислового виробництва. Показники очікуються позитивними, а значить євро має шанси на відновлення», — вважає експерт.

Британський фунт стерлінгів вже не так сильно падає до американської валюти. Хоча експерти допускають нове зниження після нових даних по безробіттю. Парі фунт/долар чекають на позначці 1,331.

Оставить комментарий