Курс биткоина знову скаче. Стадії стресу

1

За останні півроку криптовалюта потрапляла в регулярні стадії стресу. Так, на початку липня курс знизився за тиждень на 25% до позначки 1 800 доларів в кінці минулого тижня. Проте вже через кілька Bitcoin почав швидко відігравати втрачений вагу. На думку експертів, підвищена волатильність в третьому кварталі пов’язана з ситуацією навколо виділення з биткоина інших криптовалют, а також з очікуванням переходу на нове програмне забезпечення, що може викликати труднощі з проведенням транзакцій.

Проте, побоювання інвесторів не підтвердилися і офіційний реліз SegWit2x, що вийшов в серпні, відразу став активно використовуватися. У першу добу після запуску, він застосовувався в обробці 55% нових блокчейн-блоків. Цей факт позитивно вплинув на зростання валюти і підняв її вартість до 4,5 тис. доларів США.

Далі, валюта показувала плаваючу динаміку, але незмінно росла вгору. І ось 27 листопада валюта пробила психологічний поріг в 10 тис. доларів США. Перебуваючи в стадії стресу, деякі інвестори почали позбуватися кріптовалюти, вважаючи, що найближчим часом відбудеться коригування курсу і він піде вниз.

Оставить комментарий