Кількість випадків насильства проти дітей зростає страшними темпами. Аброськін вимагає списки збоченців

0

Заступник голови Національної поліції В’ячеслав Аброськін звернув увагу громадськості на кількість випадків насильства над дітьми.

У травні їх було величезне число і чиновник перерахував найстрашніші. Часто діти стають жертвами своїх односельців і навіть родичів.

Так, за словами Аброськіна, в суботу в поліцію звернулася молода жінка, мешканка Дніпропетровської, яка повідомила про зникнення її неповнолітньої дочки, 2004 р., учениці 7-го класу. Було встановлено, що дитина була в місцевому клубі, потім її ніхто не бачив.

Ввечері її оголений труп з ознаками насильницької смерті було виявлено в лісосмузі поруч із селищем. За результатами огляду місця події, можна сказати, що дівчинка, ймовірно була зґвалтована. Сьогодні вранці поліцією встановлений підозрюваний — це хлопець на рік старше вбитої. 1 травня в селі Житомирської області в результаті проведення слідчих дій затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він у лісосмузі зґвалтував чотирирічну дівчинку, після чого намагався її задушити. Постраждала була госпіталізована.

6 травня в Чернігівській області в поліцію звернулася мешканка села. Вона заявила, що вночі в зазначеному селі її чоловік за місцем проживання зґвалтував її дванадцятирічну сестру.

Оставить комментарий