Фашик Донецький: Будні дрындыды

3

Похуй санкції, храшданская війна, ихтамнет? Стопудово. Саме внаслідок цього на Донбасі ходять фубли, а не динари. Рф тут не при чому взагалі.

До речі, преподовательскому складу типу внз ів типу республіки озвучили днями від таку новину — зряплата зменшиться в 2 рази з вересня 2018 року. Причина проста — нема грошей. Але охоронців дупи захараста ця проблема не страшна для них бабло є завжди і вчасно.

До речі, трохи про підвальні грамоти або про депломы дырдыдыды. Так званим випускникам абразаватильных закладів рышпублих видаються депломы про закінчення кацапских вузів і після закінчення базових курсів при російських вузах.

Що це означає? Деплом дыдыдырды так і залишається підвальним орігамі. Крапка. Якщо у тата з мамою нема грошей, шоб дитя отримало папірець про закінчення курсів у вузах рф, то син чи донька отримають не кацапский диплом воронежа,а -хуету типу гранд-майстер філософії Макіївський. Куди з цим депломом можна піти після закінчення вузу? Правильно, до
дзеркала. Взяти в руки деплом і подивитися на бовдура в дзеркалі з депломам рыныды. Вихід є, звичайно — дати хабар, ну тобто грошей.

Але… Але якщо дохід сім’ї на окупованих 400-500 баксів на двох, то дитя так і залишиться з посвідченням дебіла на руках. Ахуенно. Долбодятлы ватні пересрали життя і собі,і своїм дітям-онукам. Заради цього варто було подихати.

Медицина. Більше 50% адекватного персоналу давно виїхали з окупованих, бо запис або друк у трудовій книжці з написом дыныры — це гарантія того, що в медичному закладі будеш працювати максимум двірником. У багатьох медиків заборона на виїзд до Хунті.

Поширена така хрень: якщо хто хоче виїхати з окупації, то спочатку пишеш заяву, пояснюєш причини поїздки до Хунті і чекаєш позитивної відповіді від начальника ватного, який може тобі дати це дозвіл чи не дати. У деяких лікарнях пішли ще далі: хочеш виїхати? Пиши заяву начальнику і знайди на час відсутності заміну собі.

Не можеш знайти? Сиди у вольєрі і не пизди,ато агентом сбУ станеш.

Оставить комментарий