Електронна сигарета: на шкоду чи на користь?

1

Людина — створення хибне і, говорячи про це, можна навіть не заглиблюватися в релігійні роздуми. Досить згадати, які шкідливі звички є у більшості людей. Хто пристрастився до алкоголю, у кого-то взагалі життя котиться по похилій із-за наркотиків. Причини, за якими ці шкідливі звички не кинути, можуть бути різного роду. Курцям в цьому плані значно легше, адже останнім часом знайшлася прекрасна альтернатива звичайним сигаретам — електронна сигарета. Звичайно, поки що статистика говорить про те, що кількість нікотинових курців не зменшується, а лише зростає. Але багато фахівців упевнені, що з часом практично всі теперішні курці повністю позбудуться від своєї шкідливої звички і перейдуть на альтернативні способи задоволення бажання що-небудь викурити.

Електронна сигарета, яку нині можна купити практично в будь-якому відповідному кіоску і магазині, творцями позиціонується як абсолютно нешкідливий метод куріння. В розчинах, преобразовывающихся в процесі куріння в пар, не міститься найбільш шкідливих для людини речовин — смол. Нікотин у таких сигаретах є, але в дуже малій дозі, яку, до того ж, вейпер (тобто курець електронної сигарети або інакше — парильщик) має змогу її регулювати. Але деякі медики схильні бачити в електронних сигаретах потенційну загрозу людському організму. Чи це Правда?

Дискусії про безпеку електронних сигарет
З цього приводу в середовищі медиків, самих вейперов, творців електронних сигарет ведеться запекла дискусія. Думки більшості фахівців багато в чому суперечливі. Все-таки це явище з’явилося зовсім недавно, його просто не встигли вивчити. Приміром, португальські медики ледь не моляться на електронні сигарети. Вони вважають, що головна користь від них — це здатність замінити собою класичні нікотинові сигарети. Про користь цих виробів свідчить хоча б рівень їх продажів в Португалії.

Опоненти закликають в такому випадку не приплітати маркетинг, адже багатьом зрозуміло, що в той час, як звичайні цигарки рекламувати не дозволено, то електронні сигарети як товар мають набагато більш активне просування. Вчені з США стверджують, що правда, що в розчинах для електронних сигарет немає смол, зате інших шкідливих речовин там в надлишку. З допомогою цих виробів ще більше ускладнити ситуацію з легкими не легко, а дуже легко.

Оставить комментарий