Екс-нардеп розповів, як з-за жадібності Порошенко українські бойові кораблі в Севастополі дісталися РФ

0

Українські підприємства, в тому числі «Севморзавод», що належав Петру Порошенку, перешкоджали виведення українських військових кораблів із Севастополя в 2014 році.

Таку заяву зробив колишній нардеп Верховної ради Андрій Сенченко на засіданні суду у справі про держзраду колишнього президента України Віктора Януковича.

За його словами, коли в Криму почалася «Російська весна», чотири українських підприємства звернулися в «окупаційну» адміністрацію Севастополя з вимогою не випускати українські кораблі до тих пір, поки вони не розрахуються за раніше виконані ремонти. Це ЦКБ «Чорноморець», Севастопольський морський завод та два приватних підприємства. Ціна питання була 300-400 тис грн. У результаті цього дії, бойове ядро флоту залишилося стоять в Севастополі.

«Частина кораблів, які стояли на ремонті в Севморзаводі, можна було відбуксирувати. Частина могло повернутися тільки в якості металобрухту. Частина флоту перебувала в абсолютно небоєздатному стані, це м’яко сказано. Якщо б ці кораблі ми відірвали від стінки, вони б одразу потонули, там вже давно все заіржавіло», — додав Сенченко.

Оставить комментарий