Депутати Європарламенту закликали українську владу вийти на Марш рівності

3

35 депутатів Європейського парламенту за ініціативою євродепутата Ребекки Хармс написали лист до представників української влади із закликом підтримати Марш рівності в Києві та прийняти конкретні кроки для захисту ЛГБТ-спільноти.

Лист, адресований президенту Петру Порошенку, українському уряду та членів українського парламенту, розміщено на сайті Ребекки Хармс.

Депутати зазначають, що одним із основоположних принципів Європейського Союзу є забезпечення рівних прав для всіх, незалежно від їх статі, національності, кольору шкіри або сексуальної орієнтації. Парламентарі вітають прогрес, досягнутий для більшої рівності ЛГБТ-спільноти в Україні.

«Два поспіль Київпрайду без насильства продемонстрували прихильність країни до права мирних зібрань, заради якого так багато людей пожертвували життям під час революції на Майдані. Ми закликаємо українську владу зберегти мир в цьому році 17 червня і забезпечити безпеку під час майбутнього Київпрайду», — йдеться в листі депутатів.

Депутати закликали українську владу, членів парламенту та уряду і президента України зміцнити прихильність країни до європейського майбутнього і зайнятися незавершеною роботою по забезпеченню основних прав ЛГБТ-українців.

Оставить комментарий