Данилюка треба звільнити і посадити – він шантажує Україну зривом угоди з МВФ! – блогер

0

Міністра фінансів України Олександра Данилюка, шантажирующего Україну своїм звільненням у період складних переговорів з МВФ, необхідно судити за злочин проти держави.

Таку думку висловив блогер Роман Реведжук на своїй сторінці в Facebook.

«Нахабство міністра фінансів перейшла вже всі межі! Трохи екскурсу. Більшість українських міністрів дістав беззаконня, яке твориться в Мінфіні і ГФС. Тому 23 травня на засіданні Кабміну вони перепідпорядкували Державну фіскальну службу в підзвітність уряду. І тут міністр фінансів Олександр Данилюк вирішив, що він найрозумніший. І почав шантажувати Кабмін (за фактом – весь український народ своїм звільненням, в момент, коли переговори з МВФ у критичній стадії. Мовляв, спробуйте без мене потім отримати кредит! Такі речі є нечуваними. Міністр фінансів, який загрожує розвалити фінансову систему України – це верх цинізму по відношенню до країни, яка перебуває в стані війни», – висловив обурення блогер.

Він вважає, що українській владі необхідно терміново вжити заходів щодо Данилюка: звільнити його, затримати в прямому ефірі і судити, а також конфіскувати його майно на користь України.

Оставить комментарий