Чому в АТБ люди працюють не довше трьох місяців

2

Постійні переробки, відрахування з зарплати у зв’язку з лікарняним, примусова робота у вихідні дні, хамське ставлення з боку керівництва – ось лише короткий список претензій тих, хто працює (чи працював) в магазинах мережі АТБ.

За словами Наталії Р., яка відпрацювала в магазині АТБ деякий час, у магазинах мережі АТБ побудовані страшенно напружені взаємовідносини між керівниками і підлеглими. «Відносини скотинячі, людей не вважають за людей, відразу виконуєш дві посади — продовец-консультант + розкладальник товару, доплат за це немає, хворіти не можна, відразу летять всі премії, якщо хоч два дні лікарняного», — зазначила екс-співробітниця АТБ маркету в Одесі.

Не тільки продавцям маркетів АТБ «дістається», але і вантажникам, яких магазини нещадно експлуатують, віднімаючи суми і так маленьких зарплат.

«Склад маленький, весь товар компактно розмістити не виходить, постійний бардак, пропрацював лише місяць, вже буду звільнятися, а головна причина — відрахування з зарплати через різних дрібниць. Наприклад, причепляться до чогось, то занизять бал — із зарплат співробітників вираховуються кошти за незадовільну оцінку, то на переобліку недостачу також списують на співробітників. Мало того, що працюєш, як віслюк, здоров’я гробиш, так ще й половину зарплати можуть списати з-за різних нестач і перевірок!», — обурений ситуацією на роботі вантажник АТБ маркету.

Найбільше співробітники мережі супермаркетів АТБ скаржаться на нестерпний графік роботи, оскільки керівництво часто позбавляє продавців усіх вихідних, змушуючи виходити на роботу. Причина, звичайно ж, проста – у мережі величезна плинність, людей постійно не вистачає (що не дивно при такому підході до співробітників працюють в маркеті зазвичай не довше трьох місяців).

Оставить комментарий