Багатьом чиновникам дуже зручно тримати весь бізнес в «умовних злочинців» – Ярова

2

Значить так. Зараз я зроблю вам невеликий економічний екскурс на тему: «Економічні реформи нашого часу».

Сідайте зручніше, по початку буде нудно, але пізнавально.

Про довбо*бическую спробу адмініструвати ПДВ, і що з цього вийшло, я вже писала. Тепер перейдемо до одного з найбільш складних і руковыкручиваемых податків – податку на прибуток. І я зараз зовсім не про його ставці.

Я про системи обліку, звітності та зарегульованості. Про закон, яким регулюється цей податок, бухгалтера сушать мозок, і при подачі декларації спостерігаються суїцидальні настрої.

Але! Навіть, якщо якимось дивом вдалося зверстати декларацію, навіть попередньо витратившись на консалтинг та аудит, і ти навіть заплатив цей податок, ти потрапляєш тільки на перший рівень гри, під назвою: «Як це пережити з найменшими втратами». Саме веселе, коли до тебе приходить комплексна перевірка.

І як би ти не відобразив у звітності свої доходи і витрати, як би ти чесно не показував дохідну частину – ти будеш винен, тому що: «ти винен лише тим, що хочеться мені їсти».

А написаний кривими руками закон дозволяє влаштовувати тобі середньовічні інквізиторські тортури. І ви знаєте, адже багатьом чиновникам дуже зручно тримати весь бізнес в «умовних злочинців». Наприклад: «А що це ви за плиточку під назвою «Прованс» віднесли до валових?

У вас якісь дивні на стіні квіточки, я собі Прованс не так уявляла. Отже, ось вам донарахування – ідіть, платите в бюджет. А кнопочки, ось тут у вас написані червоні, а у вас жовті — ось вам номер моєї картки, щоб хоч це з валових витрат не знімати. Ми ж не звірі».

І так можна продовжувати до нескінченності.

І тут на горизонті з’являється абсолютно реальна альтернатива цьому пеклі, у вигляді НнВК. Який, перше, вбиває всю складність в обліку податку, друге, звільняє від податку реінвестиції (а це створення нових робочих місць і стимулювання економіки), і третє, дозволяє сплатити податок у себе в країні, нікуди не виганяти прибутку і спати спокійно.

9.03.2018 на зустрічі з блогерами, я задавала питання Президенту, щодо податку. Президент всіляко його підтримував і пообіцяв внести його в Раду, якщо цей законопроект підтримає бізнес. Прочитати можна тут.

12.03.2018 на зустрічі бізнесу з Президентом, представники бізнесу мало не стоячи аплодували обіцянці Президента внести законопроект у Раду протягом 2 — х тижнів. Прочитати можна тут.

Оставить комментарий