7 правил, які дозволять уникати стресу

1


Стрес має кумедний спосіб підкрастися до вас, коли ви найменше цього очікуєте. Секрет перемоги у війні зі стресом полягає в тому, що ви робите, коли не працюєте (і, мабуть, не піддаєтеся стресам).
Якщо у вас є хобі — відмінно, але це не протиотруту, про який ви могли б подумати. Навіть якщо у вас є хобі, в якому ви глибоко захоплені, ви не будете витрачати більше 10 відсотків свого часу за межами роботи. Це те, що ви робите з іншими 90 відсотками, які дійсно мають значення, повідомляє новинний портал UkrNews24.net .
Вам потрібна структура, щоб розумно використовувати ці 90%. В іншому випадку ви потрапите в погані звички, які можуть збільшити ваш стрес, а не полегшити його. Вам необхідно структурувати свій час, слідуючи 7 правилами, коли ви не працюєте.
Ці правила творять чудеса з одним обмеженням: вони працюють не так добре, якщо ви занадто багато працюєте. Звичайно, ми всі зайняті, але якщо ви працюєте 80-90 годин на тиждень, у вас не буде енергії або фокуса, щоб використовувати свій час поза роботи з розумом.
І немає сенсу так багато працювати. Дослідження в Стенфорді показало, що продуктивність за годину різко знижується, коли робочий тиждень перевищує 50 годин, а продуктивність падає приблизно через 55 годин, і більше немає сенсу працювати. Люди, які працюють цілих 70 годин (або більше) в тиждень, отримують ту ж суму, що і люди, які працюють 55 годин.
До вашої уваги правила, які допоможуть перейти на розслаблюючі дії та мінімізувати стрес. Спробуйте слідувати цим правилам і подивіться, чи допоможуть вони знайти баланс.

Правило № 1: Відключитися

Відключення — це найважливіша стратегія в цьому списку, тому що, якщо ви не можете знайти спосіб відкласти всі гаджети в сторону своєї роботи, ви ніколи не залишаєте роботу.
Забезпечуючи доступ до роботи 24/7, ви не даєте собі можливості перефокусироваться і зарядитися, піддаючи себе постійному шквалу стресів. Якщо не вдається виділити повноцінні вихідні і виникає потреба відповідати на листи і дзвінки, спробуйте вказати час у суботу та неділю для перевірки електронної пошти і відповіді на голосові повідомлення. Наприклад, перевірте свої повідомлення у суботу вдень, поки ваші діти на стрижці і в неділю ввечері після вечері. Планування коротких блоків часу полегшить стрес, не жертвуючи вільним часом.

Правило № 2: Мінімізувати роботу
Господарські справи мають тенденцію монополізувати ваше вільний час. Коли це станеться, ви втрачаєте можливість розслабитися і задуматися. Найгірше те, що багато клопоти можуть бути зіставлені із загальною роботою, і якщо ви проводите всі вихідні, роблячи їх, ви просто вводите семиденний робочий тиждень. Щоб це не відбувалося, вам потрібно запланувати свої обов’язки, як якщо б ви робили що-небудь ще протягом тижня, і якщо ви не закінчите їх протягом відведеного часу, ви переходите і закінчуєте їх у наступні вихідні.

Правило № 3: Вправа

Немає часу тренуватися протягом тижня? У вас є 48 годин кожні вихідні, щоб це сталося. Заняття спортом є відмінним способом придумати нові ідеї. Новатори та інші успішні люди знають, що на відкритому повітрі часто іскриться творчість.
Багато кращі ідеї можуть прийти вам під час пробіжки або плавання. Під час заняття спортом, поєднання підбадьорливої активності створює ідеальне середовище для припливу творчості. Якщо ви працюєте, їздите на велосипеді або займаєтеся садівництвом, вправи ведуть до інтроспекції, викликаної ендорфіном. Кожен повинен знайти фізичну активність для себе таку, яка вам подобається. Потім необхідно зробити це звичкою і включити заняття спортом щотижневу програму.

Оставить комментарий